Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Budowa wgryza się w górki czechowskie. Aktywiści protestują

Utworzony przez -bez-owijania-, 3 grudnia 2020 r. o 09:11 Powrót do artykułu
I znowu odgrzewamy to samo co zawsze. Paskudny deweloper znowu robi źle. A czy nie pomyśleliście, ze robi coś co jednak ludziom z tych osiedli sie przyda? Mieszkam na Czechowie od urodzenia. Mama nie pozwalała mi tam chodzić, obecnie sama nie chce tam puszczać swoich dzieci,  bo nie jest to miejsce bezpieczne. Dobrze, że będzie ścieżka dzięki której będzie można pójść na przyjemny spacer w otoczeniu przyrody. Zamiast powiedzieć "dziękuję" znowu hejtujecie. A ja jestem wdzięczna że TBV konsekwentnie realizuje to co obiecał. Nie zdarza się to często. Czy wy naprawdę jesteście az tak głupi, że nie dociera do Was, że wasza tępa propaganda nic nie daje poza tym, że sami siebie ośmieszacie?? Powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
 Niestety są (albo na szczęście). Przegrali referundum w sprawie Górek Czechowskich między innymi przez tę durną propagandę i dalej to robią, ale co ma bezmyślny dewelotroll zrobić? Dostał polecenie od swojego szefa/zleceniodawcy i pisze te swoje durne komentarze. Ktoś wymyślił taką strategię propagandową (myślę, że kumaci czytelnicy bez problemu wskażą jej autora) i dewelotroll ją realizuje. Najbardziej wkurzające jest to określanie każdego krytycznego mieszkańca pisowskim trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ciągłego przelogowywania się między kolejnymi pseudonimami już ci się miesza kto co napisał. Może ogranicz liczbę aktywnych kont do, nie wiem, 40? Przecież i tak na każdym wklejasz to samo. Dewelo-gubernator, oligarchia, komunikowanie deweloperskich banków ziemi, wypchane POrtfele, Detroit Wschodu, prywatyzacja LPEC i MPWiK, itd.
 Zapomniałeś wspomnieć o przepowiedni pompowania i opadania balonika na rynku nieruchomości. Już zaraz, za chwilę, maksymalnie za miesiąc deweloperzy będą sprzedawać metr za 300 zł, bo im jelonki na najem przestaną napływać. A ceny mieszkań jak rosły, tak dalej rosną. Ale Monisia aka kronikidewelorozwoju się nie poddaje i dzielnie zaklina rzeczywistość kolejny rok z rzędu. Już zaraz, już za chwilę pójdą z torbami, zaczną skakać sobie do gardeł i rozdawać mieszkania za darmo. Hah, komedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo_K_urtyzana pod jednym z loginów napisała, że najbardziej cwany chłopek-dewelopek realizuje to co obiecał. Błahaha. Obiecał komu i co? Wściekli z powodu trudności w realizacji geszeftu psychopaci przy okazji budowy pseudo-ściezki zlecili zrycie maksymalnie szerokiego pasa zatrudnionej ukraińskiej ekipie - to tyle w temacie obietnic "zachowania walorów przyrody". A może chodzi o obietnice złozone wspierającym ich kamerdynerom? Czy może kamerdynerzy pracują dla dewelo-idei?
 Ta ścieżka nikomu nie potrzebna to tylko propagandowe zagranie dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w tym mieście inne zdanie niż przeciw zabudowie górek nie ma prawa istnienia. Jeszcze mamy wolność słowa Panie Arturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu odgrzewamy to samo co zawsze. Paskudny deweloper znowu robi źle. A czy nie pomyśleliście, ze robi coś co jednak ludziom z tych osiedli sie przyda? Mieszkam na Czechowie od urodzenia. Mama nie pozwalała mi tam chodzić, obecnie sama nie chce tam puszczać swoich dzieci,  bo nie jest to miejsce bezpieczne. Dobrze, że będzie ścieżka dzięki której będzie można pójść na przyjemny spacer w otoczeniu przyrody. Zamiast powiedzieć "dziękuję" znowu hejtujecie. A ja jestem wdzięczna że TBV konsekwentnie realizuje to co obiecał. Nie zdarza się to często. Czy wy naprawdę jesteście az tak głupi, że nie dociera do Was, że wasza tępa propaganda nic nie daje poza tym, że sami siebie ośmieszacie?? Powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
Najbardziej wkurzające jest to określanie każdego krytycznego mieszkańca pisowskim trollem.
A mnie to natomiast bawi - równie dobrze, jak myśl o tym, jak sPOcony dewelo_srome_K_ klikać musi od początku w czerwone łapki, kiedy tylko wrzucę ten sam komentarz od nowa, jak i to, że głupi dewelocwaniak płaci za tą usługę, wierząc że to pomoże w jakiś sposób uratować przegrany deal 700-lecia.
 Ciekawe czy dewelotroll przeszedł jakieś pranie mózgu i sam wierzy w te brednie? Czy może zdaje sobie sprawę z tego i robi to tylko dla pieniędzy, bo biedaczek nie może znaleźć normalnej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w tym mieście inne zdanie niż przeciw zabudowie górek nie ma prawa istnienia. Jeszcze mamy wolność słowa Panie Arturze.
 A kysz dewelotrollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ciągłego przelogowywania się między kolejnymi pseudonimami już ci się miesza kto co napisał. Może ogranicz liczbę aktywnych kont do, nie wiem, 40? Przecież i tak na każdym wklejasz to samo. Dewelo-gubernator, oligarchia, komunikowanie deweloperskich banków ziemi, wypchane POrtfele, Detroit Wschodu, prywatyzacja LPEC i MPWiK, itd.
Zapomniałeś wspomnieć o przepowiedni pompowania i opadania balonika na rynku nieruchomości. Już zaraz, za chwilę, maksymalnie za miesiąc deweloperzy będą sprzedawać metr za 300 zł, bo im jelonki na najem przestaną napływać. A ceny mieszkań jak rosły, tak dalej rosną. Ale Monisia aka kronikidewelorozwoju się nie poddaje i dzielnie zaklina rzeczywistość kolejny rok z rzędu. Już zaraz, już za chwilę pójdą z torbami, zaczną skakać sobie do gardeł i rozdawać mieszkania za darmo. Hah, komedia.
 A ty zapamniałeś napisać o pisowskich trollach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnka trudno lubić, ale trzeba przyznać, że to dzięki niemu, przypadkiem czy nie (być może sam nie wierzył w skuteczność swojego pozwu), dewastacja została przynajmniej znacznie odwleczona w czasie. I moim zdaniem to wystarczyło, bo akurat w międzyczasie pękła bańka "pewnych" zarobków na wynajmie i kwestią tylko czasu jest, kiedy to się przełoży na popyt na wyroby mieszkanio-podobne wytwarzane masowo przez nienasyconych dewelopatusów. Może pazerni źli ludzie zorientują się w końcu i odpuszczą sami, żeby się nie pogrążyć.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anita_K_urows_K_a vel agent_srome_K_, na pewno jest wolność dewelo-słowa, które staje się ciałem za sprawą ratuszowego dewelo-kamerdynera. Wystarczy szepnąć dewelo-słówko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K, czy w nocy, podczas krótkiego odPOczynku od robienia za dewelo_ścier_K_ę, śni ci sie klikanie w czerwone łapki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam dzisiaj artykuł na Kurierze dot. Górek i z ciekawości zajrzałam tu. Przekaz różni się diametralnie. Pan redaktor ma ewidentnie emocjonalny stosunek do tematu - zamiast faktów po raz kolejny pokazuje że aktywiści walczą z deweloperem. A pod artykułem masa komentarzy.. a w kurierze jest ich 5 sztuk. Jakiż jest fenomen tego tytułu w zakresie górek czechowskich? Kiedyś dziennikarstwo miało na celu merytoryczny przekaz a nie było cechowane zbędnymi negatywnymi emocjami sierowanych w jedną stronę. Za każdym razem utwierdzam się, że na strony dziennika należy zaglądać jak najrzadziej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Summito – data rejestracji co do minuty pokrywa się z datą opublikowania artykułu. I połowa komentarzy Twoja, jeśli nie więcej. Używasz stałego żargonu, tylko konta różne: develotrolle, geszeft, wyzywasz ludzi od trolli. Tylko że to Ty zachowujesz się tu jak rasowy troll. Jest już po południu, sporo po publikacji artykułu, a Ty śledzisz odpowiedzi i walisz w autorów. Zrozum wreszcie: ludzie naprawdę mają serdecznie dosyć pajacowania które uprawiasz Ty i Twoi koledzy. Jeśli macie coś na dewelopera to idźcie z tym do sądu. Tylko że nie pójdziecie, bo wszystkie sprawy przegraliście. I kolejną, którą wywalczył Wam Czarnek żeby dostać się do sejmu – też przegracie. Bronicie się argumentami, które nie są prawdziwe bo nie zależy Wam na prawdzie, tylko na Waszym własnym interesie. Tylko co to za egoistyczny interes? Ulubione wydeptane ścieżki? Bo nie ochrona przyrody. Wycieracie sobie mordę szlakiem powietrznym czy co tam jest, wycieracie sobie mordę chomikiem, który nie wiadomo czy tam jeszcze w ogóle żyje, bo takie małe populacje mają tendencję do samoistnego wymierania (polecam hasło: spirala wymarcia). I co z tego macie? To, że ludzie mają krzaki i błoto za oknami, po którym możecie biegać w kaloszach. A biegajcie sobie, droga wolna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, już widzę że przelogowałeś się na inne konto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się przelogowuje średnio raz na 10 minut. A co 15 rejestruje kolejne nowe konto. I dyskutuje sam ze sobą. Raz pisze jako Monisia, raz jako kronikidewelorozwoju, za chwilę jako summito a jeszcze kiedy indziej jako bielin albo unname. W ciągu dnia zakłada więcej kont niż ty Alekshalina zrobisz wdechów. Ale pamiętaj Alekshalina, to ty jesteś trollem, i ja i wszyscy inni którzy wpiszą jakiś pojedynczy komentarz od czasu do czasu a nie on, który przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście h dziennie, dzień w dzień, dodaje setki komentarzy z dziesiątek różnych kont.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to natomiast bawi - równie dobrze, jak myśl o tym, jak sPOcony dewelo_srome_K_ klikać musi od początku w czerwone łapki, kiedy tylko wrzucę ten sam komentarz od nowa, jak i to, że głupi dewelocwaniak płaci za tą usługę, wierząc że to pomoże w jakiś sposób uratować przegrany deal 700-lecia.
A ty jedna/jeden niby taki/a mądry/a jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu odgrzewamy to samo co zawsze. Paskudny deweloper znowu robi źle. A czy nie pomyśleliście, ze robi coś co jednak ludziom z tych osiedli sie przyda? Mieszkam na Czechowie od urodzenia. Mama nie pozwalała mi tam chodzić, obecnie sama nie chce tam puszczać swoich dzieci,  bo nie jest to miejsce bezpieczne. Dobrze, że będzie ścieżka dzięki której będzie można pójść na przyjemny spacer w otoczeniu przyrody. Zamiast powiedzieć "dziękuję" znowu hejtujecie. A ja jestem wdzięczna że TBV konsekwentnie realizuje to co obiecał. Nie zdarza się to często. Czy wy naprawdę jesteście az tak głupi, że nie dociera do Was, że wasza tępa propaganda nic nie daje poza tym, że sami siebie ośmieszacie?? Powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
Najbardziej wkurzające jest to określanie każdego krytycznego mieszkańca pisowskim trollem.
A mnie to natomiast bawi - równie dobrze, jak myśl o tym, jak sPOcony dewelo_srome_K_ klikać musi od początku w czerwone łapki, kiedy tylko wrzucę ten sam komentarz od nowa, jak i to, że głupi dewelocwaniak płaci za tą usługę, wierząc że to pomoże w jakiś sposób uratować przegrany deal 700-lecia.
Ciekawe czy dewelotroll przeszedł jakieś pranie mózgu i sam wierzy w te brednie? Czy może zdaje sobie sprawę z tego i robi to tylko dla pieniędzy, bo biedaczek nie może znaleźć normalnej pracy?
A ty niby masz jakąś normalną pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu odgrzewamy to samo co zawsze. Paskudny deweloper znowu robi źle. A czy nie pomyśleliście, ze robi coś co jednak ludziom z tych osiedli sie przyda? Mieszkam na Czechowie od urodzenia. Mama nie pozwalała mi tam chodzić, obecnie sama nie chce tam puszczać swoich dzieci,  bo nie jest to miejsce bezpieczne. Dobrze, że będzie ścieżka dzięki której będzie można pójść na przyjemny spacer w otoczeniu przyrody. Zamiast powiedzieć "dziękuję" znowu hejtujecie. A ja jestem wdzięczna że TBV konsekwentnie realizuje to co obiecał. Nie zdarza się to często. Czy wy naprawdę jesteście az tak głupi, że nie dociera do Was, że wasza tępa propaganda nic nie daje poza tym, że sami siebie ośmieszacie?? Powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
Najbardziej wkurzające jest to określanie każdego krytycznego mieszkańca pisowskim trollem.
A mnie to natomiast bawi - równie dobrze, jak myśl o tym, jak sPOcony dewelo_srome_K_ klikać musi od początku w czerwone łapki, kiedy tylko wrzucę ten sam komentarz od nowa, jak i to, że głupi dewelocwaniak płaci za tą usługę, wierząc że to pomoże w jakiś sposób uratować przegrany deal 700-lecia.
Ciekawe czy dewelotroll przeszedł jakieś pranie mózgu i sam wierzy w te brednie? Czy może zdaje sobie sprawę z tego i robi to tylko dla pieniędzy, bo biedaczek nie może znaleźć normalnej pracy?
A ty niby masz jakąś normalną pracę?
 tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przewidywałem, dewelo_ścier_K_a ruszyła z minusikami po 5 minutach.
Kwestia GC - najwyższy dewelo-priorytet. Dewelo-cwel nie ma czasu nawet oszamac kebaba. Swoją drogą, widac jak marny jest rynek pracy w Kozim Grodzie - ludzie czepiają się nawet najbardziej parszywej roboty.
Znasz to z własnego doświadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On się przelogowuje średnio raz na 10 minut. A co 15 rejestruje kolejne nowe konto. I dyskutuje sam ze sobą. Raz pisze jako Monisia, raz jako kronikidewelorozwoju, za chwilę jako summito a jeszcze kiedy indziej jako bielin albo unname. W ciągu dnia zakłada więcej kont niż ty Alekshalina zrobisz wdechów. Ale pamiętaj Alekshalina, to ty jesteś trollem, i ja i wszyscy inni którzy wpiszą jakiś pojedynczy komentarz od czasu do czasu a nie on, który przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście h dziennie, dzień w dzień, dodaje setki komentarzy z dziesiątek różnych kont.
 A ty dewelotrollu ile pozakładałeś lewych kont?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu odgrzewamy to samo co zawsze. Paskudny deweloper znowu robi źle. A czy nie pomyśleliście, ze robi coś co jednak ludziom z tych osiedli sie przyda? Mieszkam na Czechowie od urodzenia. Mama nie pozwalała mi tam chodzić, obecnie sama nie chce tam puszczać swoich dzieci,  bo nie jest to miejsce bezpieczne. Dobrze, że będzie ścieżka dzięki której będzie można pójść na przyjemny spacer w otoczeniu przyrody. Zamiast powiedzieć "dziękuję" znowu hejtujecie. A ja jestem wdzięczna że TBV konsekwentnie realizuje to co obiecał. Nie zdarza się to często. Czy wy naprawdę jesteście az tak głupi, że nie dociera do Was, że wasza tępa propaganda nic nie daje poza tym, że sami siebie ośmieszacie?? Powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
Najbardziej wkurzające jest to określanie każdego krytycznego mieszkańca pisowskim trollem.
A mnie to natomiast bawi - równie dobrze, jak myśl o tym, jak sPOcony dewelo_srome_K_ klikać musi od początku w czerwone łapki, kiedy tylko wrzucę ten sam komentarz od nowa, jak i to, że głupi dewelocwaniak płaci za tą usługę, wierząc że to pomoże w jakiś sposób uratować przegrany deal 700-lecia.
Ciekawe czy dewelotroll przeszedł jakieś pranie mózgu i sam wierzy w te brednie? Czy może zdaje sobie sprawę z tego i robi to tylko dla pieniędzy, bo biedaczek nie może znaleźć normalnej pracy?
A ty niby masz jakąś normalną pracę?
tak
I tak w godzinach pracy napierdzielasz w klawiaturę? Pracodawca o tym wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...